Strona główna  /  Nasza Oferta  /  Rolety  /  Sterowania

Sterowania

TYP NAPĘDU

TYP ROLETY

MINI

LIGHT

UNI

PRESTIGE

LUIZA

CT76

CT103

SPRĘŻYNOWY

 

X

 

 

 

X

 

ŁAŃCUSZKOWY SAMOHAMUJĄCY

X

X

X

 

X

X

 

ŁAŃCUSZKOWY BEZWŁADNOŚCIOWY

 

 

 

X

 

 

 

ELEKTRYCZNE 24V

 

X

 

 

X

 

 

ELEKTRYCZNY 230V

 

X

 

 

 

X

X

SPRĘŻYNOWY

Mechanizm uruchamiany pociągnięciem linki lub uchwytu umocowanego do dolnej listwy rolety, co powoduje zwolnienie hamulca i samoczynne zwinięcie rolety lub jej rozwinięcie przez dalsze pociąganie linki. Po zatrzymaniu ruchu linki roleta automatycznie blokuje się w dolnym położeniu.

ŁAŃCUSZKOWY SAMOHAMUJĄCY

Trwały, cichy i niezawodny mechanizm, w którym zwijanie lub rozwijanie rolety następuje poprzez pociąganie łańcuszka. Puszczenie łańcuszka powoduje zatrzymanie żaluzji w żądanym położeniu.

ŁAŃCUSZKOWY BEZWŁADNOŚCIOWY

Roleta opada samoczynnie po zwolnieniu łańcuszka z uchwytu. Aby zatrzymać roletę w żądanym położeniu łańcuszek należy ponownie zablokować w uchwycie.

ELEKTRYCZNY 24V

System napędu zasilany prądem 24V za pomocą odpowiednich zasilaczy. Możliwe sterowanie przełącznikami klawiszowymi (przewodowo) lub radiowo, za pomocą pilota. Dzięki dostępnym sterownikiem możliwe jest skonfigurowanie dowolnego systemu sterowania: pojedynczo, kilkoma grupami rolet, wszystkimi naraz.

ELEKTRYCZNY 230V

System zasilany bezpośrednio z sieci 230V. Różni się od systemu 24V brakiem zasilaczy i możliwością stosowania siłowników, zintegrowanych z odbiornikiem radiowym. Pozwala to uniknąć instalacji dodatkowych odbiorników i prowadzenia instalacji elektrycznej. Zastosowanie sterowania radiowego pozwala uniknąć kosztownego i kłopotliwego wykonania instalacji do sterowania przewodowego i pozwala na swobodne i łatwe do zmiany skonfigurowanie systemu sterowania grup i poszczególnych rolet.