Strona główna  /  Nasza Oferta  /  Markizy i rolety dachowe

Markizy i rolety dachowe

4 ważne powody, aby wybrać markizy i rolety dachowe VELUX

Marka VELUX ma ponad 60 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji markiz i wewnętrznych oraz zewnętrznych rolet do okien dachowych. Doskonale wiemy, dlaczego tak dobrze do siebie pasują. Sprawdź je!

1. Najwyższa jakość

Markizy i rolety VELUX testowane są do granic wytrzymałości – są opuszczane i podnoszone tysiące razy i wystawiane na działanie ekstremalnie wysokich temperatur. Tkanina, z której wykonane są rolety, jest rozciągana, szarpana i gnieciona. Rolety zewnętrzne zmagają się z deszczem i wiatrem... a wszystko po to, aby zapewnić, że kupiony przez Państwa produkt zachowa swój kolor, formę i sprawność działania nawet po upływie okresu gwarancyjnego.

2. Szeroka i modna oferta

Wyboru mogą Państwo dokonać spośród bogatej oferty różnych rodzajów żaluzji i rolet dostępnych w ponad 140 kolorach i wzorach, wykonanych we współpracy z paryska agencją Trend Union. Oferujemy również kolekcje specjalne np. najnowszą serie opracowaną z myślą o najmłodszych, we współpracy ze studiem Disney. W ofercie VELUX dostępne są: rolety plisowane, rolety zaciemniające, rolety rzymskie, moskitiery dachowe (siatki do okien) , markizy dachowe, dachowe rolety zewnętrzne i wiele innych.

3. Perfekcyjne projekty

Oryginalne markizy i rolety VELUX są dostosowane do Państwa okien dachowych VELUX, co zapewnia idealne dopasowanie, bez konieczności pomiarów. Slim Line – to nasz projekt wąskiej szyny bocznej, wykonanej ze szczotkowanego aluminium – nadaje oknom elegancki, zgrabny wygląd. Rolety można zamontować w kilka minut, dzięki systemowi instalowanych fabrycznie mocowań VELUX Pick&Click!™.

4. Bezpieczeństwo Twoich bliskich

Bezpieczna dla dzieci, nie wykorzystująca sznurków, konstrukcja rolet VELUX eliminuje zwisające elementy, co zwiększa bezpieczeństwo ich użytkowania. Zastosowane w roletach zaciemniających materiały tekstylne posiadają certyfikat OEKO-TEX®, który potwierdza, że nie zostały użyte żadne szkodliwe substancje.

Istnieją dwa sposoby na osiągniecie komfortu na poddaszu

Okna dachowe VELUX perfekcyjnie sprawdzają się w dostarczaniu świeżego powietrza i światła słonecznego, a markizy i rolety VELUX są doskonałymi narzędziami, umożliwiającymi regulacje wpadającego i uciekającego światła i ciepła.
Optymalne rozwiązanie to połączenie wewnętrznej rolety do regulacji ilości wpadającego światła lub ograniczającego utratę ciepła z zewnętrzna markizą lub roletą chroniącą przed upałem, aby zapewnić sobie właściwy poziom kontroli nad klimatem wewnątrz pomieszczeń.