Strona główna  /  Nasza Oferta  /  Rolety  /  Wolnowiszące

Wolnowiszące

MINI

Roletka stosowana do zasłaniania okien o niewielkich wymiarach (maks. szerokość 140 cm). Najczęstsze zastosowanie roletek MINI to instalowanie ich bezpośrednio na skrzydłach okien. Roletki przesłaniają tylko szybę i otwierają się wraz z oknem. Aby zapobiec efektowi zwisania rolety przy uchyleniu okna w pionie i trzepotaniu tkaniny

Bezinwazyjne systemy mocowania, także do okien nieotwieralnych.

Roleta o napędzie łańcuszkowym z mechanizmem samohamującym (roleta zatrzymuje się samoczynnie na każdej wysokości

LIGHT

Rolety z napędem łańcuszkowym samohamującym. Produkowane są głównie z myślą o zasłanianiu całych otworów okiennych. Posiadają uchwyty pozwalające na montaż zarówno do ściany jak i do sufitu. Zróżnicowanie średnic wałka nawojowego pozwala na wykonanie rolet o szerokości nawet do 360 cm.

SPRĘŻYNOWE

Rolety z napędem sprężynowym to alternatywne rozwiązanie dla napędów łańcuszkowych, co powoduje zwolnienie hamulca i pozwala rolecie samoczynnie zwijać się do góry lub przez dalsze podciągnięcie rozwija się do momentu zatrzymania w ustalonym położeniu.

Bardziej zaawansowaną odmianą rolety sprężynowej jest nowy typ SILENT SPRING. Zastosowano tu dodatkowy hamulec olejowy, którym można regulować prędkość zwijania. Mechanizm rolet SILENT SPRING powoduje bezszelestną pracę rolety. Standardowym sposobem montażu tej rolety jest listwa nośna pozwalająca na łatwy i szybki montaż.

Kliknij na rysunku, aby otworzyć podgląd Kliknij na rysunku, aby otworzyć podgląd