Strona główna  /  Nasza Oferta  /  Plisy

Żaluzje plisowane

PLISY 20mm

Żaluzje plisowane 20mm wyróżnia spośród innych systemów przeciwsłonecznych niezwykła funkcjonalność i dostosowanie do okien o różnych kształtach oraz dowolnie nachylonych płaszczyznach.

W połączeniu z kolekcją tkanin o bogatej kolorystyce i zróżnicowanej przenikalnośći światła daje to niespotykane w innych systemach możliwości. Jedna z nich to zastosowanie dwóch tkanin w jednej żaluzji - np. przepuszczającej na dzień i zaciemniającej na noc. Plisy można również stosować w oknach o nietypowych kształtach, np. trapezu, koła czy trójkąta. Sterowanie od dołu do góry, ustawienie plisy w dowolnym fragmencie okna to także cecha tego systemu. Poziome płaszczyzny dachowe mogą być zasłonięte przez plisy nawet do powierzchni 68m2.

W zależności od jednego z 16 wariantów wykonania, sterowanie żaluzją plisowaną odbywa się za pomocą linki, lub ręcznie poprzez przesuwanie ramki plisy. Możliwe jest zastosowanie napędu elektrycznego 24V.

Kliknij na rysunku, aby otworzyć podgląd Kliknij na rysunku, aby otworzyć podgląd Kliknij na rysunku, aby otworzyć podgląd

PLISY 50mm XL PLEAT

Rolety plisowane 50mmXL to nowy produkt, przeznaczony do zasłaniania dużych powierzchni. W odróżnieniu od Plis 20mm stosuje się je wyłącznie w prostokątnych otworach okiennych. Charakteryzują się wysoką estetyką, małym ciężarem a po podciągnięciu zajmują bardzo mało miejsca.

Sterowane są recznie przy pomocy sznurka lub siłownika elektrycznego 230V umieszczonego w szynie górnej.

Kliknij na rysunku, aby otworzyć podgląd Kliknij na rysunku, aby otworzyć podgląd